ratings:

Rekomandimet kryesore të 7 për vizitorët e kazinove online

1
2763

Ne të gjithë kemi mundësinë të vëzhgojmë se sa shpejt popullariteti i lojërave të fatit po rritet kohët e fundit. Shërbimet e kazinove në internet përdoren rregullisht nga miliona lojtarë pavarësisht nga vendi i banimit. Të bëhet një klient i klubit online

Top 10 filmat më të mirë për dashurinë

0
7778

Ndoshta, asgjë nuk mund të lehtësojë tensionin pas një dite të vështirë pune, si duke parë një melodramë rreth dashurisë. Filmat romantikë për dashurinë janë të njohura gjatë gjithë kohës. Çdo vajzë dëshiron të duash dhe të jetë

Klubi më i mirë karaoke 2018

0
3226

Gjithkush dëshiron të ikë nga ngutja e përditshme, të pushojë dhe të ketë një pushim të mirë. Por jo të gjithë e dinë se ku mund të keni një kohë të mrekullueshme, sepse restoranti apo bar është i mërzitshëm, dhe nganjëherë shumë i zhurmshëm.

Rekomandimet e lartë të 10 si të zgjedhni çajin e duhur

5
6045

Shumë njerëz preferojnë të fillojnë mëngjesin me një filxhan çaj të shijshëm aromatik. Dikush pëlqen çaj të zi, një tjetër gjelbër, dhe ende të tjerë si një pije e pasur bimore. Sigurisht, ka edhe të dashuruar të çajit të bardhë elitës,

Top 5 kapelet masive më të mira për makinën 2018 të vitit

2
5223

Ndoshta çdo entuziast i makinave dëshiron të ketë në veturën e tij një gjë të pazëvendësueshme si një kapelë masazhesh. Këpucët moderne masazh kanë shumë funksione, ata janë në gjendje të relaksohen muskujt e lodhur, dhe të bëjnë një të këndshme

Top 10 filmat më të mirë në lidhje me sportet

11
8634

Ndoshta të gjithë e dinë se sa sport është në gjendje të zbusë karakterin dhe të trajnojë jo vetëm forcën e shpirtit, por edhe dëshirën për fitoret. Është këtu se pasionet janë vazhdimisht të ndezur, konkurrenca vazhdon gjatë gjithë kohës. Kjo nuk është

Luftëtarët më të pritur 2018 të vitit

0
4552

Shumë entuziastë të filmit kanë një mendim se militantët po promovojnë luftime, terrorizëm, vrasje. Megjithatë, nëse vëzhgoni me kujdes veprimet që ndodhin në ekran, nuk është e vështirë të kuptohet se tregime të tilla na mësojnë se si

TOP 5 filmat më të pritur të 2018 të vitit

1
3717

Viti i ardhshëm na premton të jemi bujarë me projekte të reja të filmit, të cilat publiku po pret me padurim. Risia e vitit 2018 mundet, si t'i kënaqë dhe zhgënjejë publiku, dikush do t'i shikojë ata me kënaqësi,

Lojërat më të tmerrshme në PC në botë

3
7130

Frika është një ndjenjë që çdo person duhet të përjetojë kohë pas kohe, për të mos humbur formën. Psikologët argumentojnë se një mungesë e zgjatur e frikës mund të çojë në siklet. Disa njerëz e gjejnë këtë ndjenjë

2017-2018 laptopë më të mirë të lojrave

3
5407

A e konsideroni veten një tifoz i lojrave kompjuterike dhe ëndërr një kompjuter të fuqishëm që mund të kaloni orë të tëra duke shijuar një kalim kohe emocionuese në lojën tuaj të preferuar? E pra, ky artikull do të bëhet ju

Lista e filmave më të mirë rreth Djallit

0
9179

Kjo përzgjedhje e filmave ne duam t'i kushtojmë karakterit mitologjik, përmendja e të cilit gjendet në shumë fetë e botës - Djalli. Ai është fryma më e lartë e së keqes, sundimtari i ferrit. Ai ka shumë emra, më së shumti

Lista e filmave më të mirë rreth Drakulës

1
5672

Count Drakula është vampiri më i famshëm në botë. Krijoi imazhin e shkrimtarit të gjakmarrjes Bram Stoker. Prototipi i Drakulës mund të shërbejë si një karakter real historik - sundimtar i Principatës së Valakisë Vlad III Tepes. Është kështu

Makinat më të shtrenjta në botë për vitin 2018

3
15678

Çdo entuziast i makinave është i interesuar në risitë në tregun e makinave. Natyrisht, të gjithë ne jemi të interesuar, para së gjithash, makina të përballueshme, serike. E megjithatë është e pamundur që të mos i kushtoni vëmendje luksit të super-karikateve nga një legjendë e tillë

Faqe: 12345
Yandeks.Metrika